Fingers: designové police

Tagy:  police, polička, poličky, policový systém, systém polic, nábytek, regály, interiérový nábytek, úložný prostor, moderní police

Sponzorované odkazy:

Fingers: designové police

Police, poličky a policové systémy se staly velmi oblíbeným nábytkem a nahrazují těžkopádný a masivní nábytek. Policové systémy působí vzdušně, noblesně, nezatěžují prostor a dovolují mu dýchat.

Stále více designérů vsází na pravidlo, které vypovídá o tom, že v jednoduchosti je krása. Toto přísloví funguje ve všech oborech, ať už se jedná o interiérový design, architekturu, módu nebo třeba zahradní exteriér.

Ve stylu jednoduchém, vzdušném a trendy se ubírá i policový systém Fingers, který je dílem autora Arneho Quinze. Kreativní pojetí policového systému sestává z několika tyček a různě dlouhých a barevných polic.

Stabilita policového systému je docílena díky důmyslnému propracování různě upořádaných tyček, které v přesném propočtu polic zajišťují stabilní a pevný spoj. Policový systém Fingers je k dispozici v několika variantách, odlišnosti jsou nejen ve velikosti, ale také v barevném pojetí.

Větší typy polic jsou složeny ze šesti polic na levé straně, třemi policemi je vyplněn prostředek a pět polic se nachází na pravé straně. Jednotlivé police jsou nepravidelně vzdáleny, což ve finále působí chaoticky, ovšem v dokonalém slova smyslu. Také barevné pojetí je rozmanité, kombinace černé s oranžovou, bílé s oranžovou, černé se zelenou nebo v kombinaci bílé, hnědé a oranžové.

občas je dobré řídit se heslem „v jednoduchosti je krása“občas je dobré řídit se heslem „v jednoduchosti je krása“
model v největším ztvárněnímodel v největším ztvárnění

zdroj: http://www.stylepark.com

Článek Fingers: designové police byl publikován 12. února 2011 v 00.00 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Červenec na zahradě
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  9. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.