Polička z filcu

Tagy:  police, poličky, nástěnné police, dřevěné police, polička, atypické poličky, moderní poličky, bytové doplňky, filc, filcové doplňky, doplňky z filcu, shelf system

Sponzorované odkazy:

Polička z filcu

Stěny bývají nejčastěji vyplněny drobnými dekoracemi v podobě obrázků, obrazů, nástěnných sošek nebo polic či poliček. Vzhledem k tomu, že dekorace plní pouze funkci ozdobnou, jsou velmi často k vyplnění stěn používány police a poličky, které plní i funkci praktickou.

Nevšední design v podobě polic přichází v materiálové kombinace dřeva se skládacím filcem, který je ve světě nábytku zvláštností i vzácností. Základem nástěnné police je jsou dřevěné poličky, které disponují spuštěnými kapsami z filcu, jenž slouží jako úložný prostor. Jednotlivé filcové pásy jsou nastavitelné, tudíž jejich délku můžeme přizpůsobit dle aktuální potřeby.

Nástěnná police z filcu nabízí minimalistické řešení ukládání nejrůznějších předmětů, což ve finále působí dekorativně, prakticky i užitečně. Jedinečný kus nástěnného nábytku kombinuje styl velkolepého designu a hravosti v kombinaci s uměním a vysokou řemeslnou precizností.

Velmi efektivně ve filcových kapsách vyzní láhve s vínem nebo jiným alkoholem, knihy nebo sešity. Nástěnné filcové police se díky svojí univerzálnosti prosadí ve všech místnostech domu, ve kterých zajisté naleznou široké uplatnění.

zajímavé řešení úložného prostoruzajímavé řešení úložného prostoru
atypická kombinace materiálůatypická kombinace materiálů

Zdroj: http://dornob.com/…shelf-system

Článek Polička z filcu byl publikován 9. června 2010 v 00.00 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Červenec na zahradě
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  9. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.