DUPLEX: akvárium kombinované s voliérou

Tagy:  akvárium, voliéra, rybičky, kanárek, papoušek, doplňky, interiérové doplňky, zvířátka, domácí zvířátka, klec, klec na ptáčky, dekorace, bytové doplňky

Sponzorované odkazy:

DUPLEX: akvárium kombinované s voliérou

Interiérové doplňky dokáží úplně změnit nebo alespoň částečně pozměnit obytný prostor. Nabídka interiérových doplňků je na trhu nepřeberná, výběr je možné podřídit potřebám interiéru, vkusu, stylu nebo finanční stránce.

Svět architektury, designu a interiérového vybavení ovlivňuje multifunkčnost, která se stala fenomenálním pojetím. Není se však čemu divit, jelikož do popředí přichází úspora finanční, prostorová a technická.

Opravdu unikátním kouskem se stala kombinace dvou naprosto neslučitelných předmětů, kterými jsou ptačí voliéra (klec) a akvárium s rybičkami. Harmonie snoubení těchto dvou interiérových doplňků má jménu DUPLEX.

Tvůrcem akváriové voliéry DUPLEX je Constance Guisset, jehož tvůrčí myšlenkou bylo snoubení vody a vzduchu a vzájemného přátelství či harmonického spojení ryb a ptactva. Realita by však byla pravděpodobně úplně jiná, ale vizualizace DUPLEXU mluví za vše.

DUPLEX je ideálním řešením pro všechny milovníky kanárků a rybiček, pro ty, kteří nemají zbytečně volné prostory pro klec a akvárium. Ideální řešení nejen pro malé prosotry, ale také pro interiéry moderní, nadčasové a trendy.

Duplex: to je překvapující setkání, které evokuje možnou fúzi mezi vzduchem a vodou.

dokonalé soužitídokonalé soužití
exkluzivní interiérový prvekexkluzivní interiérový prvek

zdroj: http://www.constanceguisset.com/index.php?…

Článek DUPLEX: akvárium kombinované s voliérou byl publikován 3. prosince 2010 v 00.00 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak na to, aby se dětem na zahradě líbilo?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Červenec na zahradě
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  9. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  10. Proč doma (ne)malovat tmavými barvami?

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.