Žijeme s domácími mazlíčky

Tagy:  dům, interiér, pes, mazlíček, mazlíčci, domácí mazlíčci, psi, čistota, organizace, úklid, uspořádání, pelech, pelíšek

Sponzorované odkazy:

Žijeme s domácími mazlíčky

V některých domácnostech se čtyřnohá stvoření stávají součástí rodiny, je k nim přistupováno, jako k právoplatným rodinným příslušníkům. Domácí mazlíčci mají svoje hračky, svůj pelíšek, rekreační domky nebo obývají celý prostor.

Ovšem organizace prostoru, který obývají čtyřnohý tvorečkové, je téměř na bodu mrazu. Přicházíme s několika typy organizačního řešení aneb návod na to, jak elegantně může působit interiér s domácími mazlíčky.

Bod č. 1: dostatečná zásoba skladových kontejnerů, které slouží jako úložný prostor nejen pro hračky, ale také pro vodítko, kartáč nebo případnou garderobu.

Bod č. 2: vyhraňte vašemu mazlíčkovi prostor k odpočinku. K tomu slouží nejrůznější koše, pelíšky nebo odpočinkové boudičky. V nabídce jsou pelíšky z různých materiálů: proutěné koše, látkové pelíšky, umělohmotné odpočinkové postele.

Bod č. 3: krmení má svůj řád. Misky s vodou a potravou by se měly nacházet na takovém místě, kde nikomu nepřekáží. Častou chybou je miska s vodou nacházející se na frekventovaném místě, kde se voda velmi často rozlije.

Bod č. 4: čistý domov jedině bez zvířat: pokud interiér obývají domácí mazlíčci, je nutné se smířit s tím, že i při sebevětším úklidu nikdy uklizeno nebude. Jasným důkazem toho jsou např. všude se povalující chlupy, které se hýří po celém domu.

zdroj: http://freshome.com/…me-with-pets

Článek Žijeme s domácími mazlíčky byl publikován 30. listopadu 2010 v 00.00 v rubrice Dům. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Červenec na zahradě
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  9. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.