Designové osvětlení z dílny LBL

Tagy:  světlo, osvětlení, stropní světlo, svítidlo, svítidla, designové světlo, moderní světlo, LBL, Mini-Monty, LED, osvětlení LED, světlo LED

Sponzorované odkazy:

Designové osvětlení z dílny LBL

Interiérové osvětlení tvoří podstatnou a velmi významnou roli, neboť při správném výběru a sloučení s prostorem, dokáže vdechnout domu nezapomenutelný ráz. Výběr toho správného osvětlení je však velmi těžkým úkolem, pokud je světlo designové, nemusí být praktické a naopak.

Designové závěsné osvětlení Mini-Monty upoutá pohledy zejména díky elegantnímu ztvárnění a nevšední struktuře. Foukané sklo s prvky vzhledu Murana a decentních odstínů millefiory je ozdobou každého moderního interiéru.

Závěsné osvětlení pocházející z dílny LBL, sídlící v Chicagu, kombinuje atypický design, inovativní vzhled, originalitu a kvalitní provedení. V nabídce jsou čtyři barevné palety barev: červená, bílá, modrá a káva. Všechny jsou doplněny kombinovanými barevnými obrazci série „tisíce květů“ neboli millefiory.

Závěsné tyče a světelná zakončení je možno vybírat ze dvou povrchových úprav, a to v bronzu nebo satin – nikl. Také zdroj světla můžu být klasický (klasická žárovka) nebo LED osvětlení.

Moderní stropní svítidlo Mini-Monty disponuje jedinečným designem vhodným k docílení vznešenosti interiéru. Luxusní provedení, v kombinaci s decentností a tvůrčím skloubením materiálů, barev a nejrůznějších detailních prvků, je naprostou pastvou pro oči a perlou interiéru.

kombinace atypického designu, originality a kvalitykombinace atypického designu, originality a kvality
inovativní vzhled na způsob millefioryinovativní vzhled na způsob millefiory
dokonalost sama sebedokonalost sama sebe

Zdroj: http://mayflo.com/…r-design.htm

Článek Designové osvětlení z dílny LBL byl publikován 8. září 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak si květinami ozdobit interiér?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Červenec na zahradě
  7. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  8. Konve a konvičky pro každého zahradníka. Víte, jak si vybrat tu správnou pro vás?
  9. Jak se zbavit slimáků?
  10. Letní trendy v oblasti bydlení

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.