Koupelná plná krystalů

Tagy:  vana, koupelnová vana, koupací nádoba, koupelová vana, vířivá vana, luxusní vana, krystal, vana z krystalu, exkluzivní vana, vany, baldi harrods, umyvadlo, umyvadla

Sponzorované odkazy:

Koupelná plná krystalů

Koupelnové vybavení disponuje v dnešní době různými tvary,f rozmanitým materiálovým zpracováním, odlišnými barvami i styly. Unikátnost do moderních a luxusních koupelen však přichází z exkluzivní řadou, která je vyrobena z krystalu.

Italská společnost, Baldi-Harrods, je proslulá především díky tomu, že k výrobě svých nábytku používá unikátní, odlišné a drahé materiály. Poslední kolekce zahrnuje koupelnové vybavení, které je vyrobeno z čistého křišťálu.

Všechny nabízené koupelnové prvky jsou vytesány z jednoho kusu křišťálu, jenž se nacházejí v amazonských deštných pralesích. Výroba jednoho kusu vany trvala šest měsíců, během kterých umělci vytesávali vanu z obří křišťálové skály. Vana disponuje délkou dvou metrů, výškou 55 cm a je již druhou v pořadí, která se z desetitunového nejčistšího křišťálového bloku vytesala.

Kolekce zahrnuje také umyvadla, samozřejmě každý kus je naprostý originál a vyrobit dva totožné kusy není v lidských silách. Pokud by se podařilo přibližně vytesat stejný tvar, bude se lišit prokreslení struktury.

Jedinečný originál, který je však určen pouze pro jednoho vyvoleného, tím se stal ruský magnát, který ji zakoupil za 700 000 euro.

nejčistší krystal v podobě luxusní vanynejčistší krystal v podobě luxusní vany
exkluzivní design pro vyvolenou koupelnuexkluzivní design pro vyvolenou koupelnu

Zdroj: http://www.bornrich.org/…stal-bathtub

Článek Koupelná plná krystalů byl publikován 18. srpna 2010 v 00.00 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak si květinami ozdobit interiér?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Červenec na zahradě
  7. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  8. Konve a konvičky pro každého zahradníka. Víte, jak si vybrat tu správnou pro vás?
  9. Jak se zbavit slimáků?
  10. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.