Světlo aneb barvy života

Tagy:  světlo, osvětlení, nástěnné světlo, lampička, umělé osvětlení, philips, colors led lamp, led osvětlení, barevné osvětlení

Sponzorované odkazy:

Světlo aneb barvy života

Život nám dokáží zpestřit nejrůznější drobnosti, milé události, ale i maličkosti a příjemné či pozitivně sladěné barvy. Říká se, že barvy dokáží ovlivnit lidskou psychiku, některé barvy působí na člověka pozitivně, jiné naopak negativně, některé v nás vyvolávají nejrůznější emoce, jiné v nás potlačují touhu a smysl. Ať je tomu jak chce, barvy nás provádí každodenním životem a nelze se jim vyhnout ani ubránit.

Živé barvy v interiéru – to jsou LED mini osvětlení od společnosti Philips, které by neměly chybět v žádné domácnosti. Barevné osvětlení se vyznačuje následující charakteristikou: elegantní, ultra moderní, flexibilní, univerzální, designové a trendy.

Komplet osvětlení nám umožní zvolit si jakýkoliv barevný interiér, v nabídce je 256 barevných odstínů, z nichž si zvolíme ten, který je pro nás v daný okamžik aktuální. Barvu můžeme vybírat podle stávající nálady, činnosti, denní doby, atmosféry, události či dalších faktorů. Při práci si můžeme naladit žluté tóny, v době oběda přepneme na purpurový odstín, při relaxaci nám může být společníkem uklidňující modř.

Mini osvětlení, díky svému kompaktnímu a zaoblenému tvaru, umožňuje rozmanitou volbu umístění. Design lampy je zpracován ve dvou barevných provedeních, vybírat můžeme z nabídky lesklé bílé nebo černé.

volba barev podle náladyvolba barev podle nálady

Zdroj: http://padstyle.com/…feature/2443

Článek Světlo aneb barvy života byl publikován 18. května 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Červenec na zahradě
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  9. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.