Exotická atmosféra vašeho exteriéru

Tagy:  slunečník, slunečníky, Tiki, bambus, bambusové role, oáza, zahrada, zahradní nábytek, zahradní doplňky

Sponzorované odkazy:

Exotická atmosféra vašeho exteriéru

K exotické atmosféře na vaší zahradě přispěje slunečník vyrobený z přírodních materiálů, který evokuje tropickým vzhledem.

Slunečníky jsou vyrobeny z palmových listů, které jsou ručně tkané, což přispívá k vyšší odolnosti vůči nepříznivým přírodním vlivům. Díky kvalitnímu zpracování dokáží odolat i častým dešťům, před deštivým počasím je tudíž nemusíme schovávat. Výrobce garantuje životnost slunečníků až na 7 let v mírném a středním podnebním pásu.

K dokonale naladěnému exotickému prostředí přispějí i bambusové role, které slouží jako oplocení. Bambusové oplocení je díky nízké ceně velmi oblíbeným prostředkem, jak zabránit nechtěným sousedským pohledům či vstupu do zahrady nežádoucím zvířatům. Bambusové role jsou vyrobeny pouze z kvalitních přírodních materiálů, jejich zpracování probíhá ručním tkaním. Vysoká kvalita materiálu i zpracování zaručuje bambusovým plotům vysokou životnost.

Díky slunečníkům jménem Tiki dokážeme vykouzlit z našich zahrad, teras či balkonů neodolatelnou atmosféru tropického ráje. Přeměňte i vy vaši zahradu do oázy relaxace, uvolnění a naladění tropického ráje, který vás bude provázet celé léto.

slunečníky z palmových listů navodí tropickou atmosféruslunečníky z palmových listů navodí tropickou atmosféru
bambusové oplocení je nezbytným pomocníkembambusové oplocení je nezbytným pomocníkem

Zdroj: http://design-milk.com/outdoor-oasis

Článek Exotická atmosféra vašeho exteriéru byl publikován 31. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Zahrada. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...