Design Spray: Ponožky pro vaše židle

Tagy:  ponožky, barevné ponožky, teplé ponožky, nábytek, moderní styl, design, Design Spray

Sponzorované odkazy:

Design Spray: Ponožky pro vaše židle

Obohatit interiér o něco designově velkolepého je záludný oříšek pro všechny návrháře, jejichž snem je dostat na trh něco, co tu ještě nebylo. Mladí a kreativní designéři ze společnosti Design Spray přišli s báječným nápadem, jímž chtěli vnést do interiéru trochu humoru v kombinaci s výjimečným stylem.

Horkou novinkou jsou barevné ponožky, které však na sebe neoblékají majitelé, nýbrž majitelé do nich oblékají svůj nábytek. Teplé, vzorované ponožky jsou ušity na míru čtyřnohému sedacímu nábytku – židlím. Ačkoliv se vám může zdát tento nápad dosti šokující a nereálný, věřte, že obuté nohy židlí působí v interiéru maximálně in. Mladá generace návrhářů chtěla poukázat na to, jak jednoduše, ale zato efektně lze lidské oblečení transformovat do nábytku.

Vedle designové stránky mají ponožky i funkci praktickou, jelikož chrání podlahu před případným otlačením nebo poškrábáním a zároveň působí jako tlumič.

Nabídka zahrnuje širokou škálu barev a vzorů, každý set obsahuje čtyři kusy ponožek. Svoje židle tudíž můžete obout do jednoho druhu nebo zvolit kombinace různých vzorů a barev.

moderní barevné kombinace a vzorymoderní barevné kombinace a vzory
originální prvek ve vašem interiéruoriginální prvek ve vašem interiéru

Zdroj: http://design-milk.com/…-your-chairs

Článek Design Spray: Ponožky pro vaše židle byl publikován 30. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...