Olympic Gold: Keramické nádobí inspirované starověkým Řeckem

Tagy:  keramika, keramické nádobí, talíře, talířky, misky, olympic gold, Řecko, Lara de Greef, originální keramika

Sponzorované odkazy:

Olympic Gold: Keramické nádobí inspirované starověkým Řeckem

Ve starověkých dobách se významné události zaznamenávaly zpravidla na kuchyňské a dekorativní nádobí, které bylo vyrobeno z keramiky. Významné činy byly zaznamenány na talíře, misky, vázy, hrnce a hrnečky. Každodenní a významná lidská činnost byla na keramiku zaznamenávána poměrně dlouhou dobu, ale postupem času se od tohoto zvyku začalo ustupovat až nakonec tato tradice úplně vymizela. S nápadem oživení starověkých zvyků přišla kreativní designérka, Lara de Greef, která tuto tradici opět přivádí zpět a vytváří neodolatelnou kolekci pojmenovanou Olympic Gold.

Na keramice jsou zaznamenány činnosti z běžného života, jako je například oblékání a svlékání, nazouvání a vyzouvání se z bot, zametání podlahy či úklid domácnosti. Malby na keramice jsou vyrobeny tří-dimenzovanou formou, což vypadá nejen elegantně, ale také sofistikovaně. Takto ztvárněná keramika působí velmi honosně a dominantě ve všech interiérech, poukazuje na vkusnou estetiku svých majitelů.

Veškerý sortiment mladé, talentované a kreativní návrhářky, Lary de Greef, si můžete prohlédnout na stránkách: http://www.laradegreef.nl

originální a vkusné nádobíoriginální a vkusné nádobí

Zdroj: http://design-milk.com/…ara-de-greef

Článek Olympic Gold: Keramické nádobí inspirované starověkým Řeckem byl publikován 22. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...