Poštovní schránka

Tagy:  poštovní schránka, poštovní schránky, mailing box, schránka na dopisy

Sponzorované odkazy:

Poštovní schránka

Poštovní schránka na rohu ulice, to není nějaká lecjaká věc ……..

Poštovní schránky představují nedílnou součást našich domovů, kde i v době digitalizaci a elektronizaci 21. století, představují důležitý prvek. Poštovní schránka nepředstavuje pouze uložiště tištěných dokumentů, dopisů či pohlednic, ale také představuje s ztělesňuje stránku designovou.

Svojí podobou by měla poštovní schránka reprezentovat adresu, na které je umístěna. Měla by se tedy esteticky snoubit se svým obydlím, měla by být originální, tak, aby sama sobě přidala na atraktivitě. Vedle účelového a estetického hlediska by měla splňovat i hledisko funkční – poskytovat ochranu před deštěm, sněhem či cizímu vniknutí. Při výběru poštovní schránky je také nutné zohlednit její obsahovou část, podle docházející korespondence vybírejme její velikost.

V následující fotogalerii vám představíme nejmodernější typy poštovních schránek, které stoprocentně splňují veškeré požadavky. Nechejte se inspirovat jednoduchostí, originalitou, funkčností v kombinaci s moderními a decentními prvky, které budou vynikat na každém domě či venkovní brance.

součástí poštovní schránky může být i identifikační označení domusoučástí poštovní schránky může být i identifikační označení domu
výrobek plně vypovídá o tom, k čemu je určenvýrobek plně vypovídá o tom, k čemu je určen
elegance, minimalismus, decentnostelegance, minimalismus, decentnost

Zdroj: http://design-milk.com/…rn-mailboxes

Článek Poštovní schránka byl publikován 13. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...