Keramické obklady jsou trendy

Tagy:  keramické obklady, obklady koupelen, obklady interiérů, dlažba, obklady, mozaikové obklady, moderní obklady, mozaika

Sponzorované odkazy:

Keramické obklady jsou trendy

O tom, že keramické obklady jsou nejen praktické, ale také designově zajímavé nás přesvědčila společnost TREND, která se specializuje na začlenění keramických obkladů do celého interiéru.

Dávno již pominuly doby, kdy se keramické obklady využívaly pouze v koupelnách nebo jako obklad kuchyňské linky. Dnes se keramické obklady používají jako esteticky designový prvek v celém interiéru.

mozaikové obklady pod systémem policmozaikové obklady pod systémem polic

Praktické využití naleznou všude tam, kde chceme docílit zviditelnění stěny, oživení interiéru nebo zamaskování křivých či jinak poškozených zdí. Mozaikové obklady vyniknou pod otevřenou knihovnou, jako podklad policového systému, minimalistického nábytku nebo květinové stěny.

mozaiková dlažba jako dominantní prvek interiérumozaiková dlažba jako dominantní prvek interiéru

V moderním pojetí nejrůznějších abstraktních vzorů či atypických obrazců vyniknou keramické obklady v obývacím pokoji, vstupních halách nebo reprezentativních místností. Zde je však nutno dodržovat pořekadlo „méně je více“, a tak mozaikou obložme pouze jednu stěnu pokoje.

Na českém trhu nalezneme širokou škálu mozaikových keramických obkladů, které můžeme použít v našich interiérech. O možném použití se můžeme nechat inspirovat z webových stránek http://www.wallpaperintrend.com

moderní pojetí koupelnového obkladumoderní pojetí koupelnového obkladu

Zdroj: http://design-milk.com/…mosaic-tiles

Článek Keramické obklady jsou trendy byl publikován 7. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...