Boj o centimetry vyřeší sklopná postel

Tagy:  postel, sklopná postel, lůžko

Sponzorované odkazy:

Boj o centimetry vyřeší sklopná postel

Také patříte do skupiny těch, kteří ve své domácnosti musí bojovat s každým centimetrem a stále není místa nazbyt? V následujícím článku vám poradíme, jak ušetřit dostatečně velký prostor, který přes den můžeme použít k jiným účelům.

Sklopná postel se osvědčila nejen pro denní použití majitelů domů, ale také pro návštěvy, které díky této vymoženosti mohou pohodlně přenocovat. Po jejich odjezdu se postel vrátí do původního stavu a prostor je opět k dispozici pro všední využití.

Výhody sklopných postelí

K největším výhodám sklopných postelí patří prostor, který lze, po ustlání a uložení postele do původního stavu, využít k jiným účelům, např. jako prostor, ve kterém si mohou hrát děti. Mezi přednosti samozřejmě patří i komfort spaní, které ocení přeseděvším návštěvy, jimž sklopná postel v dostatečné míře poslouží. Tímto předejdeme také požadavkům na úložné prostory pro nafukovací postele nebo lehátka, která bychom museli někde skladovat.

za nábytkem se skrývá lůžkoza nábytkem se skrývá lůžko

Design sklopných postelí

V případě, že je sklopná postel uložená, nikdo nepozná, že se za skříní, knihovnou či nástěnnou policií ukrývá lůžko. Při uzavření se rázem promění postel v kus nábytku, který dokonale ladí s ostatním interiérovým vybavením. Sklápěcí postel je nabízena v jednolůžkovém nebo dvoulůžkovém provedení, sklápění můžeme vybírat ve variantě na délku nebo bočně, tedy na šířku.

jednoduché rozložení, které zvládne i malé dítějednoduché rozložení, které zvládne i malé dítě

Jak sklopná postel funguje?

Rozložení sklopné postele je velmi jednoduché, lehkým pohybem ruky se sklopí přední část nábytku směrem k podlaze. Po probuzení opět vrátíme lehkým pohybem postel do původního stavu. Na přikrývky slouží dostatečně velký úložný prostor, který se nachází ve spodním nebo horním šuplíku, vždy záleží na stylu řešení. Kvalitní vyklápěcí postele disponují bezpečným a stabilním mechanismem, který je zajištěn silnými pružinami nebo hydraulickými písty. Na základě této speciální mechaniky je sklápění či zvedání postele velmi lehké a snadné, což potvrzuje i fakt, že tuto činnost zvládnou praktikovat malé děti. Velké uplatnění tudíž nacházejí sklopné postele v dětských pokojích, kde volný prostor slouží dětem přes den na hraní či jinou zábavnou činnost. Nemusíte mít obavy, že by se postel sklopila prudkým pádem, vše je koordinované, pohyby sklápění jsou pomalé a souběžně s nižší polohou dochází k vysunutí postelových nohou.

je to tak snadné a praktickéje to tak snadné a praktické

Článek Boj o centimetry vyřeší sklopná postel byl publikován 3. listopadu 2009 v 00.00 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...