Bazénové zastřešení

Tagy:  bazény

Bazénové zastřešení

Zastřešený bazén na vlastní zahradě již nepředstavuje žádný nadprůměrný přepych, který by měl být lidem nedostupný. Když si pořídíte bazén na vaši zahradu, zastřešení by u něj nemělo chybět. Popravdě řečeno, zastřešení bazénů má hned několik velkých výhod, což souvisí logicky s důvody, proč si zájemci zastřešení kupují a instalují.

Jestliže se podíváme na typy zastřešení, tak ty se odvíjí od toho, jaký bazén v domácnosti máte zakoupený. Ostatně na webu http://www.albixon.cz/ se můžete přesvědčit o tom, že bazénové zastřešení se liší u druhů bazénů. Začneme-li nejjednodušším zastřešením, tak to se vztahuje k bazénům s nafukovacím límcem. Toto zastřešení je velmi jednoduché, jelikož se skládá z jakéhosi stanu, který obepíná celý obvod bazénu a kdykoli se dá odstranit. Na bazén se dává většinou pouze večer, anebo tehdy, když je nezbytné bazén zakrýt na noc. Nejjednodušší zastřešení bazénů tohoto typu je logicky i nejlevnější podobně, jako je tomu i u samotných bazénů s nafukovacím límcem. Zastřešit bazén je možné podobně i v jeho jiné nadzemní laminátové podobě. Nadzemní bazény se jinak zakrývají klasickou fólií anebo fólií solární, která ještě umí ohřát navíc vodu.

Zastřešení bazénu Monaco Future, zdroj: albixon.czZastřešení bazénu Monaco Future, zdroj: albixon.cz

U zapuštěných bazénů je zastřešení řešené ještě mnohem důmyslněji. Zastřešení se řeší posunovacím systémem, kdy se dá střecha doslova srolovat a zakrytý bazén je najednou otevřený. Při krásném slunečném počasí se tak lidé mohou koupat v otevřeném bazénu. Bazénové zastřešení tohoto typu podobně jako i jiné bazénové příslušenství se dá sehnat na zmiňovaných webových stránkách společnosti Albixon za solidní ceny. Pokud si nebudete vědět se zastřešením rady, tak se můžete bez problémů na tomto webu i poradit. Dosáhnete tak toho, že váš bazén bude zastřešen maximálně efektivně.

Článek Bazénové zastřešení byl publikován 24. června 2013 v 14.45 v rubrice Zahrada. Autorem článku je redakce. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak si květinami ozdobit interiér?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Červenec na zahradě
  7. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  8. Konve a konvičky pro každého zahradníka. Víte, jak si vybrat tu správnou pro vás?
  9. Jak se zbavit slimáků?
  10. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.