Konferenční stolek nebo mraky

Tagy:  stolek, stolky, konferenční stolky, konferenční stolek, nábytek, interiér, interiérový nábytek, odkládací stůl, odkládací stolek, odkládací stolky, doplňky, dekorace

Sponzorované odkazy:

Konferenční stolek nebo mraky

Příroda dává designérům stále více podnětů pro jejich tvůrčí práci, tentokrát se nechali inspirovat mraky. Design bez hranic, aniž by se zapomínalo na to, co lidé opravdu chtějí, je étos **Marka Eje, návrháře designových stolků. Jeho provedení nábytku disponuje hravými prvky, které dávají možnost znovu objevovat tradiční kusy v nových formách.

Nábytková kolekce „Clouds“ obsahuje různě velké konferenční či odkládací stolky, které svým tvarem připomínají mraky. Konferenční stolky pocházejí z módní nábytkářské společnosti Fashion4Home.

Set konferenčních stolků obsahuje 3 kusy různě vysokých, samostatně aplikovatelných stolků, které lze do sebe navzájem vkládat. Stolky jsou vyrobeny z dubové dýhy, která je však v tomto případě velice robustní, masivní. Vysokou odolnost povrchu zajišťuje středně silná dřevovláknitá deska, tzv. MDF deska.

Stolky jsou nabízeny v přírodním odstínu – imitaci dřeva a v bílém provedení, v rozměrech 61 × 34,4 × 1­3,8 cm (v setu), za cenu 300 amerických dolarů / za set.

Čisté linie, minimalistické provedení, decentnost a zároveň hravost a kreativita, jsou pojmy, kterými konferenční stolky Clouds bezesporu disponují.

sada obsahuje tři kusysada obsahuje tři kusy
v přírodním provedenív přírodním provedení v nabídce i v barvě bílév nabídce i v barvě bílé

zdroj: http://www.fashion4home.com

Článek Konferenční stolek nebo mraky byl publikován 6. května 2011 v 00.00 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak si květinami ozdobit interiér?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Červenec na zahradě
  7. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  8. Konve a konvičky pro každého zahradníka. Víte, jak si vybrat tu správnou pro vás?
  9. Jak se zbavit slimáků?
  10. Letní trendy v oblasti bydlení

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.