Kompaktní baby centrum představuje Dave Keune

Tagy:  díte, děti, novorozenec, novorozenci, nábytek, dětský nábytek, nábytek pro děti, pokoj, dětský pokoj, postel, postýlka, postýlka s ohrádkou, ohrádka, přebalovací pult, komoda, skříňka, nábytkový set, dětský nábytkový set

Sponzorované odkazy:

Kompaktní baby centrum představuje Dave Keune

Holandský designér Dave Keune představil inteligentní kompaktní dětský nábytek, tzv. „dům v domě“. Dětský dům „Nina house“ vznikl z potřeby pro oddělený prostor novorozence, aniž by byla zapotřebí rekonstrukce domu nebo obsáhlejšího stěhování a uspořádání nábytku.

Domeček pro novorozence disponuje všemi potřebami, které jsou pro miminko důležité. Dětský set Nina house obsahuje postýlku s ohrádkou, prostor pro skladování a místo pro přebalování. Součástí nábytku je také velmi prostorná komoda, která slouží pro ukládání potřebných předmětů a doplňků pro děti.

Komoda je vyrobena tak, aby mohla být otevíratelná pouhým stiskem, to znamená, že pokud zrovna nemáme k dispozici ruce, stačí dvířka přitlačit nohou na základě čehož se otevřou.

Domeček z lakované překližky je velmi mobilní, čemuž napomáhají pojízdná kolečka, díky kterým se velmi snadno přemisťuje z místa na místo. Nábytkový set je snadno rozložitelný, což oceníme především v době jeho přepravy či skladování.

Rozměry domečku jsou následující: 1 240 mm x 1 700 mm x 1 100 mm. Výrobek je nejen plně funkční, ale také esteticky příjemný, což ocení především vyznavači designového nábytku.

vše pod jednou střechouvše pod jednou střechou

zdroj: http://www.davekeune.com

Článek Kompaktní baby centrum představuje Dave Keune byl publikován 12. března 2011 v 00.00 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak si květinami ozdobit interiér?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Červenec na zahradě
  7. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  8. Konve a konvičky pro každého zahradníka. Víte, jak si vybrat tu správnou pro vás?
  9. Jak se zbavit slimáků?
  10. Letní trendy v oblasti bydlení

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.