Vtipné interiérové doplňky nejen do dětských pokojů

Tagy:  věšák, věšáček, věšáčky, dětské věšáky, ramínko, ramínka, ramínko na oblečení, dekorace, dětské dekorace, dekorace dětských pokojíčků, dětský pokojíček, interiérové dekorace, doplňky, háček, háček na pověšení

Sponzorované odkazy:

Vtipné interiérové doplňky nejen do dětských pokojů

Praktické interiérové doplňky jsou velmi žádanou součástí našich domovů, jelikož zdánlivě malá ba téměř pohledu neviditelná věc dokáže maximálně posloužit. O co větší však je umění, když praktický interiérový doplněk dokáže být zároveň doplňkem designovým, nebo lépe řečeno oku viditelným.

Švédská společnost Gorilla má ve svém nabídkovém portfoliu velmi zajímavé doplňky, které dokáží zaujmout nejen děti, nýbrž i jejich rodiče. Nová řada vtipných interiérových doplňků je vyrobena z ekologicky šetrných materiálů disponující nejvyšší kvalitou.

Všechny výrobky jsou navrženy tak, aby dokázaly podpořit a využít dětskou představivost a tvořivost. Na kontě společnosti Gorilla stále přibývají nové, ekologicky šetrné výrobky z pečlivě vybraných materiálů vynikající kvality. Zboží společnosti Gorilla disponuje inovativním designem, řešeným vlastním týmem. Výsledkem pečlivé a detailní práce jsou nadčasové interiérové doplňky a praktičtí pomocníci, disponující nejen věcí praktickou, ale i zábavnou.

Série ALBERT – drobné háčky vyřezávané laserem z plechu, které dokáží pojmout i vyšší zátěž. Rozměry: 24 × 35 cm, nabízeno v barvě: zelené, černé, stříbrné a bronzové.

APENHANGER – vtipně pojatá ramínka, která zároveň slouží jako nástěnná dekorace. Legrační opice jsou vyrobeny z barevných dřevovláknitých desek. Rozměry: 28 × 29 cm, nabídka barev: červená, černá, hnědá, žlutá.

Parník a letadlo – drobné háčky vyrobeny z recyklovaného kovu, dekorovány práškovou, ekologicky šetrnou barvou. Rozměry: 12 × 2,5 × 25 cm.

ZOOHANGER – legrační ramínka na šaty ve tvaru žirafy, lva a kočky. Balení obsahuje tři kusy ramínek vyrobených z přírodního dřevovláknitého materiálu.

originální a vtipné zpracování praktických pomocníkůoriginální a vtipné zpracování praktických pomocníků
nejen do dětských pokojíčkůnejen do dětských pokojíčků

Zdroj: http://www.ourchildrensgorilla.com

Článek Vtipné interiérové doplňky nejen do dětských pokojů byl publikován 8. října 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Červenec na zahradě
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  9. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.