Dřevěné obklady od Ann Sacks

Tagy:  Dřevěné obklady, Ann Sacks, obklady, dřevo, obklady ze dřeva, atypické obklady, obklady do interiéru, interiér, moderní obklady, obkladačky

Sponzorované odkazy:

Dřevěné obklady od Ann Sacks

Interiérové obklady patří v dnešní době k nezbytnostem, které vyplňují stěny moderního domova. Materiálová, tvarová i barevná plejáda nezná hranic, nabídka je natolik rozmanitá, že jejich výběr je náročnou záležitostí.

V oblasti materiálového provedení jsme mohli zaznamenat celou škálu nejrůznějších tovarů, klasikou však zůstává keramika nebo sklo. Ovšem interiérový design jde dopředu doslova mílovými kroky, a tak vám dnes můžeme představit exkluzivní dřevěné dlaždice.

Ačkoliv technika, design a architektura vymýšlejí a přicházejí stále s novými, nevšedními nebo velmi zajímavými materiály, trendem je i opačná verze, tedy návrat ke klasice. Tímto směrem se rozhodla jít i designérka Ann Sacks, která vytvořila unikátní kolekci. Nejnovější kolekce dřevěných dlaždic je pojmenována Indah a synonymem pro ni je elegantnost, klasičnost a originalita.

Dřevěné dlaždice jsou vyrobeny ze dřeva – teaku, jsou určeny nejen pro milovníky všehoji přírodního, ale také pro vyznavače neobvyklého a originálního designu. Dřevěné dlaždice Indah jsou nabízeny v různých motivech, s rozmanitou povrchovou strukturou a letokruhy. Rozmanitá škála barev, vzorů a struktury, umožňuje všem zákazníkům, vybrat ten nejlepší model pro svůj interiér.

tradiční a přesto jinétradiční a přesto jiné
pojetí elegance, klasičnosti a originalitypojetí elegance, klasičnosti a originality
dřevěné dlaždice představují krok do budoucnostidřevěné dlaždice představují krok do budoucnosti

zdroj: http://mayflo.com/…od-tiles.htm

Článek Dřevěné obklady od Ann Sacks byl publikován 12. září 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak si květinami ozdobit interiér?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Červenec na zahradě
  7. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  8. Konve a konvičky pro každého zahradníka. Víte, jak si vybrat tu správnou pro vás?
  9. Jak se zbavit slimáků?
  10. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.