Knihovna ve stylu dokonalého designu

Tagy:  knihovna, Expo, knihovna Expo, moderní nábytek, atypický nábytek, interiérový nábytek, kniha, knihy, úložný prostor

Sponzorované odkazy:

Knihovna ve stylu dokonalého designu

Elegance, jednoduchost a minimalismus, to jsou základní prvky každého vkusně zařízeného interiéru. Dnešní trendy na moderní bydlení se liší i stylem nábytkového vybavení, otevřenosti prostoru, prosvětlením místnosti a uživatelským komfortem.

Zdárným příkladem toho, že i standardně těžké a mohutné kusy nábytku lze předělat na lehké, vzdušné a elegantní vybavení napovídá knihovna Expo. Všeobecně můžeme říci, že klasické knihovny zaplní v minimálním případě celou jednu stěnu pokoje, a to od shora dolů a od jedné strany ke druhé. Knihovna v tomto podání zahltí prostor, působí těžce a ve většině případech nevkusně.

Knihovna Expo je vyrobena z kovových konstrukcí v kombinaci se dřevem, které je zákazníkům nabízeno v různých barevných provedeních. K velkým přednostem této knihovny patří její designován multifunkčnost, pokud nezaplníme police knihami, můžeme použít interiérové dekorace, které působí velmi esteticky.

Pokud jste koupi knihovny oddalovali z estetického důvodu, máte nyní možnost jejího pořízení. V interiéru knihovna Expo působí velmi noblesně, elegantně, vzdušně a nikdy nikdo si ji nebude ztotožňovat s klasickou, knihy i prostorem zahlcenou knihovnou.

i knihovny mohou působit v interiéru vkusně a ini knihovny mohou působit v interiéru vkusně a in

Zdroj: http://design-milk.com/expo-bookcase

Článek Knihovna ve stylu dokonalého designu byl publikován 20. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...