SOLI: Netradiční povrchová úprava stěn

Tagy:  nástěnné povrchy, povrchy stěn, dekorace stěn, úprava stěn, úprava zdí, obvodové zdi, materiály vhodné k úpravě stěn, soli

Sponzorované odkazy:

SOLI: Netradiční povrchová úprava stěn

Zajímavé materiály a dekorace jsou velmi důležitou součástí moderního interiérového designu a architektury. Pokud patříte k těm, kteří hledají exkluzivní, originální, atypické a zároveň decentní interiérové prvky, máme pro vás inspirující podklady, které vám mohou být nápomocní při zařizování nebo vylepšování interiéru.

Společnost SOLI, která otevřela svoji pobočku, showroom, na Melrose Avenue v LA, představila novou kolekci povrchové úpravy stěn. Kolekce nástěnných prvků disponuje rozmanitými materiály, v nabídce nalezneme architektonické povrchy z barevného i čirého skla, přírodního kamene, keramiky, břidlice nebo kovu.

Nabídka zahrnuje výrobky, které jsou vhodné do všech prostorů, nevyjímaje koupelny či exteriérové zařízení. Většina nástěnných povrchů je vyrobeno ve velkoformátových tvarech (nejčastěji čtverec či obdélník), jenž se velmi snadno umisťují na požadovaný povrch. V kolekci však nalezneme i velmi miniaturní tvary, které se na povrch skládají do požadovaných obrazců.

Pro detailní představu a inspiraci, jak by mohly vaše stěny vypadat, můžete navštívit stránky společnosti http://www.soliusa.com , kde naleznete kompletní sortiment.

moderní, jednoduché a vkusnémoderní, jednoduché a vkusné
všestranné využitívšestranné využití
poskládejte si dle svého vkusuposkládejte si dle svého vkusu

Zdroj: http://design-milk.com/…ral-surfaces

Článek SOLI: Netradiční povrchová úprava stěn byl publikován 10. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...