GO DESIGN: Ultramoderní zahradnické potřeby

Tagy:  zahrada, zahradničení, zahradní doplňky rostliny, květiny, květinové aranžmá, květinové doplňky, zahradnické náčiní, zahradnické doplňky, go design

Sponzorované odkazy:

GO DESIGN: Ultramoderní zahradnické potřeby

Patříte k příznivcům zahradničení, pěstování květin, květinového aranžmá a květinového designu? Pokud ano, nechejte se inspirovat ultramoderními doplňkovými prvky, které umocňují krásu rostlin a navíc splňují hledisko praktické.

K velmi oblíbeným pomocníkům patří Re-Leaf neboli sběrač dešťové vody, který nabízí nový, zodpovědný a vtipný pohled na to, jak lze využít každou dešťovou kapičku. Re-Leaf je vyroben z hliníkového plechu a vytvarován do podoby listu, což umožňuje stoprocentnímu sběru vody. Výrobek je dostupný ve třech barevných odstínech, nabídka zahrnuje barvu modrou, hnědou a oranžovou.

sběrač dešťové vody – originální a praktickésběrač dešťové vody – originální a praktické

Dalším velmi povedeným zahradnickým doplňkem je tzv. Tutrix, jenž představuje oporu rostliny v moderním pojetí. Díky ergonomicky tvarovanému tělu se Tutrix dokonale přizpůsobí růstu rostliny, jednotlivé části do sebe navzájem dokonale zapadají. Vedle praktického hlediska splňuje výrobek i hledisko estetické, přispívá k oživení rostliny po stránce designové. Nabídka zahrnuje tři barevné odstíny: oranžovou, zelenou a světle růžovou.

TUTRIX – vkusné řešení opory rostlinTUTRIX – vkusné řešení opory rostlin

V nabídce také nalezneme inteligentní květináč, ve kterém je zabudovaná opěrka květin, která nejen podrží, vytvaruje, ale také esteticky umocňuje. K dispozici je v šedé nebo oranžové barvě.

nápad versus designnápad versus design

Zdroj: http://design-milk.com/…es-go-design

Článek GO DESIGN: Ultramoderní zahradnické potřeby byl publikován 6. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Zahrada. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...