Vodopád ve vaší koupelně: umyvadlo Abisko

Tagy:  koupelna, sanitární zařízení, umyvadlo, keramika, koupelnová keramika, vybavení koupelny, abisko, umyvadlo abisko

Sponzorované odkazy:

Vodopád ve vaší koupelně: umyvadlo Abisko

Koupelnový designový nábytek dokáže přeměnit prostor v elegantní a sofistikované místo, které nabídne svým uživatelům komfort a maximální funkčnost.

Aktuální trendy stále připomínají, že je v kurzu styl jménem minimalismus a decentnost. Tento designový směr se vyznačuje jednoduchostí, čistými liniemi a dokonalým snoubením se stávajícím interiérem.

Umyvadlo jménem Abisko je jasným příkladem toho, jak by měl minimalismus vypadat v praxi. Skulpturální koupelnové vybavení pochází z dílny estonské společnosti Eumar, ve spolupráci se švédskými designéry Johanem Kauppim a Larsem Sundstormem.

Ačkoli se může na první pohled jevit, že je umyvadlo složitým kusem, hodící se spíše do filmů sci-fi, opak je pravdou. Umyvadlo disponuje především jednoduchými prvky, které nechají dokonale vyniknout tekoucí vodu.

Umyvadlo je vyrobeno z velmi kvalitního materiálu, litého mramoru, jež je jediným výrobním zdrojem. Součástí umyvadla nejsou žádné vodovodní trubky ani odpad, což přispívá k dokonale souhře čistých linií.

Spuštění vody je opravdovým zážitkem, kaskádovité stékání vody končí v odtokovém žlabu, který je umístěn přímo v podlaze.

vodopád zahalen do uměleckého dílavodopád zahalen do uměleckého díla

zdroj: http://www.wethink.se/abisko

Článek Vodopád ve vaší koupelně: umyvadlo Abisko byl publikován 21. dubna 2011 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak si květinami ozdobit interiér?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Červenec na zahradě
  7. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  8. Konve a konvičky pro každého zahradníka. Víte, jak si vybrat tu správnou pro vás?
  9. Jak se zbavit slimáků?
  10. Letní trendy v oblasti bydlení

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.