Kompaktní dětská vanička z Herms

Tagy:  vanička, koupací vanička, dětská vanička, nábytek, nábytek pro děti, dítě, děti, koupací nádoba, koupelna, koupelnový nábytek, koupelnový systém, přebalovací pult

Sponzorované odkazy:

Kompaktní dětská vanička z Herms

Péče o dítě není vždy lehký a snadný úkol, vyžaduje tisíce hbitých pohybů za den a být neustále ve střehu. S každým úkonem a aktivní činností starosti o dítě je péče náročnější a vyžaduje mít vše „po ruce“.

Nejsložitější a velmi náročnou činností je především koupání novorozenců a kojenců. Většina maminek to řeší dětskou plastovou vaničkou, kterou postaví na zem do koupelny nebo zavěsí do stojanu. Další možností je nábytková sestava, která je však poměrně malých rozměrů a dítko z ní během dvou až tří měsíců vyroste.

Herms, přední výrobce dětského nábytku, uvedl na trh kompaktní baby nábytkovou sestavu, která v sobě spojuje praktičnost, multifunkčnost, techniku a design. Kompaktní koupelová sestava nabízí snadný a relaxační zážitek, nejen pro děti, ale i pro jejich maminky.

V dětské koupelové sestavě se mísí design v kombinaci s ergonomií a maximálním komfortem. Nábytek je navržen ve dvojím provedení, univerzálnější model disponuje i umyvadlem, jakmile dítě vaničce odroste, zůstane nám vkusný koupelnový nábytek.

Dětský nábytkový set disponuje také dostatečným úložným prostorem, přebalovacím pultem, posuvnými policemi, skříňkami a pracovní plochou. Dokonalé řešení, které využijeme i v době, kdy naše dětí dávno vaničce odrostly.

Herms: design myslí i na dětiHerms: design myslí i na děti
„vše na dosah ruky“„vše na dosah ruky“

zdroj: http://www.herms.com

Článek Kompaktní dětská vanička z Herms byl publikován 3. března 2011 v 00.00 v rubrice Nábytek. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Jak si květinami ozdobit interiér?
  3. Trendy interiérového designu na léto 2024
  4. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Červenec na zahradě
  7. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  8. Konve a konvičky pro každého zahradníka. Víte, jak si vybrat tu správnou pro vás?
  9. Jak se zbavit slimáků?
  10. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.