Novostavby v Praze opět o něco levněji

Tagy:  byty, viladomy, bytové domy, Praha, novostavba

Novostavby v Praze opět o něco levněji

Při koupi bytu přicházejí v úvahu v podstatě pouze dvě možnosti, a to koupě bytu ve staré zástavbě a bytu v novostavbě. Díky situaci na trhu jsou dnes k dostání i nové byty za zajímavé ceny.

Novostavba – proč ano?

Novostavby mají mnoho výhod. Mezi ty nejvýraznější patří často nabízená možnost přizpůsobit budoucí bydlení ještě více svým požadavkům. Zejména u připravovaných projektů lze tak i uzpůsobit do jisté míry dispozice bytu. Často to však není ani nutné, jelikož mají developerské společnosti v nabídce ve stejné lokalitě celou řadu různě řešených bytů. Stačí si tedy vybrat.

Další výhodou novostaveb je komplexnější řešení budov a bezprostředního okolí. Doby, kdy zástavba připomínala králíkárnu, jsou ty tam. Celý komplex je navrhován tak, aby obyvatelé získali maximální pocit soukromí. Úpravy terénu a bohatá výsadba také k příjemnému bydlení přispívají.

Novostavby mají zpravidla řešeno i parkování. Parkoviště přímo v objektu tak není žádným překvapením.

Financování bytů

Developerské společnosti myslí i na financování ze strany klientů. Jednak v první fázi poskytnou zájemcům o byt orientační přehled financování. V druhé fázi nabízejí zprostředkování úvěru. Klientům tak šetří čas díky nižší zátěži spojené s administrativními náležitostmi i samotným vybíráním nejvhodnějšího produktu.

Novostavby v Praze

Současná nabídka pro novostavby v Praze je zajímavá. Situace na trhu měla vliv na pokles cen nemovitostí, a tím pádem stlačila i ceny novostaveb. Novou zástavbu nalezneme jak přímo v Praze, tak i v okolních klidnějších lokalitách. Stále se však dbá na dobrou dopravní obslužnost a plné napojení na infrastrukturu.

Nové byty na Praze 4

Lokalitou, kde byly nedávno vystavěny nové bytové domy, je třeba Praha 4. K dispozici jsou byty jak v nižších či vyšších obytných domech, tak ve viladomech. Najdeme je v Krči, v Modřanech, na Bohdalci či Nuslích. Některé z nich jsou teprve ve fázi projektu, jiné ale připravené přímo k nastěhování. V netypické nuselské budově Liberty Complexu jsou k dispozici také tzv. loftové byty.

Liberty building, autor: geosan-development.czLiberty building, autor: geosan-development.cz

Praha 10 láká nové obyvatele

Nové bytové domy nalezneme i na Praze 10, a to konkrétně třeba v blízkosti Botiče či Hamerského rybníka. U Botiče nalezneme kaskádové domy, které udělají dojem zejména na milovníky zeleně. Řada bytů láká nové obyvatele na rozsáhlé terasy, které přímo vybízejí k osázení.

Další developerské projekty v Praze naleznete na stránkách Geosan-development.cz.

Článek Novostavby v Praze opět o něco levněji byl publikován 13. října 2010 v 13.00 v rubrice Dům. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Červenec na zahradě
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  9. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.