Úložné papírové krabice – správné místo, kam uložit poklady

Tagy:  krabičky, úložný prostor, byt, interiér, úschovna, drobnosti, doplněk, krabice

Sponzorované odkazy:

Úložné papírové krabice – správné místo, kam uložit poklady

Nejrůznější krabice a krabičky nám poslouží nejen jako úschovna, pro naše poklady. Některé vypadají tak skvěle, že bez problému zastanou funkci i doplňku. Nechte se inspirovat přehlídkou malých i velkých krabic a pořiďte si skvěle vypadající úložný prostor.

Nejen do kanceláře

Papírové krabice rozhodně nejsou záležitostí, která by se hodila pouze do kanceláří. Krabice různých velikostí a barev lze umístit do celého bytu a dokonce dělají skvělý dojem. Bílá či zelená sada krabic se zpevněnými rohy působí velmi decentně a elegantně, bude se hodit kamkoli, oproti zdobeným krabicím však své místo může najít i v pracovnách a domácích kancelářích. Červené krabice s půhledem jsou velmi praktickým pomocníkem, díky kterému bude každá věc mít své místo a zároveň ji nebude těžké dohledat. Snad nejjednodušší provedení můžeme obdivovat u čistě bílých jednoduchých krabic.

Krabice, praktický pomocník v domácnostiKrabice, praktický pomocník v domácnosti

Barvené vzory na krabicích

Krabičky nemusí být pouze nudně jednobarevné. Trendy nás ženou do rozmanitých barevných provedení. Tmavě modré krabice s abstraktním potiskem se stejně jako vzorované červené či barevně pruhované krabice skvěle hodí do šatníku. Do krabic můžeme uložit nejrůznější doplňky, jako jsou kabelky či šátky, dokonce i boty. Perfektně lze využít nízké krabice, které usnadní hledání. Pro předsíně či komory jsou jako stvořené hnědé bytelné krabice s potiskem s tématikou zahradničení.

Papírové krabice s různými potiskyPapírové krabice s různými potisky

Schovat lze i do kulatých

Nejen krabice, ale také kulaté krabičky v domácnostech upotřebíme. Skvěle se osvědčí při třídění drobností, kterých bývá v každém pokoji víc než dost. Máme-li takových krabiček více, můžeme je vyrovnat na police, kde budou skvěle vypadat.

Papírové krabice nejen hranatéPapírové krabice nejen hranaté

Krásné a zajímavé krabice

Krabičky mohou být také skutečně krásně zdobené, moderní a vzhledné. Překrásné květované barevné krabičky neudělají ostudu ani tomu nejmodernějšímu a nejluxusnějšímu interiéru. Ba naopak, spíše zkrášlí a ozvláštní pokoj. Elegantní černá prostorná krabice s natištěnou krajkou vypadá fantasticky. V jasném dívčím pokoji je nepostradatelná. Jednoduchá a prostá bílá krabička s ozdobnou mašlí je univerzální a také proto velmi praktická.

Krabice mohou být i skutečným skvostemKrabice mohou být i skutečným skvostem

Zdobené originály

Ruční práce je vždy nedocenitelná. Barevné krabice s veselými vzory převážně v růžových odstínech jsou ozvláštněné nalepenými proužky, knoflíky a barevnými kolečky. Jsou to unikáty, které v pokojích vyniknou a sklidí obdiv.

Drobné krabičky krásně zdobené, autor: Jana LehmannDrobné krabičky krásně zdobené, autor: Jana Lehmann

Článek Úložné papírové krabice – správné místo, kam uložit poklady byl publikován 16. října 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (4).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
 2. Trendy interiérového designu na léto 2024
 3. Červenec na zahradě
 4. Letní trendy v oblasti bydlení
 5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
 6. Jak se zbavit slimáků?
 7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
 8. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
 9. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
 10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.