Tapeta trojrozměrné dimenze

Tagy:  tapety, interiérové tapety, tapeta, umístění tapet, aplikace tapet, tapetové vzory, moderní interiér, tapeta jako police, multifunkční tapeta, polička, police, regál, 3D tapety, trojrozměrná tapeta

Sponzorované odkazy:

Tapeta trojrozměrné dimenze

Jednou ze změn interiérové designu může být aplikace netradičních tapet, které nejen dobře vypadají, ale zároveň jsou i praktické. Na téma interiérových tapet bylo již napsáno nesčetně článků, jenž vypovídaly nejen o designu tapet, ale také o jejich aplikaci a typech.

Dnes se však poohlédneme za tapetami vyšší třídy, které v interiéru působí trojrozměrným dojmem. Tradiční tapetování bylo povzneseno na nekonvenční designový nápad, který vypovídá o jedinečné alternativě doposud nudných stěn.

3D tapeta je ojedinělá nejen ve své podobě, ale také ve svém praktickém využití, neboť jednotlivé záhyby mohou sloužit zároveň jako funkční reál či polička. V ostatních případech prázdný prostor se může v podobě 3D tapety využít pro vložení knih nebo jiných, drobných dekoračních předmětů.

Hlavní myšlenkou autora 3D tapety, Kicki Edgrena Nyborga, bylo vtisknout interiéru nový rozměr a také nové funkční možnosti, které lze díky tapetě docílit. Tapety disponují především geometrickými vzory, velmi často se opakují asymetricky řešené linky nebo abstraktní obrazce.

Manipulace s 3D tapetami není nikterak složitá, avšak pokud se budeme do nanášení tapet pouštět sami, je nutné si předem důkladně prostudovat manuál. Složitější aplikace však přináší kýžený výsledek, a tak se po namáhavé práci budeme moci pochlubit unikátní ozdobou.

skryté využití volného prostoruskryté využití volného prostoru
moderní a stylové vzorymoderní a stylové vzory
originální, praktické a trendyoriginální, praktické a trendy

Zdroj: http://dornob.com/…orating-idea

Článek Tapeta trojrozměrné dimenze byl publikován 16. července 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...