Moderní doplňky pro domácí mazlíčky

Tagy:  domácí mazlíčci, pes, kočka, domácí zvířata, misky, misky na žrádlo, misky na vodu, misky na krmivo, pelíšek, Modern Pets

Sponzorované odkazy:

Moderní doplňky pro domácí mazlíčky

Konečně přichází pozitivní zpráva pro milovníky domácích mazlíčků a vkusně zařízeného interiéru. Na zahraničním trhu se objevila luxusní a velmi nápaditá kolekce, která zahrnuje nábytek pro domácí mazlíčky, designové a multifunkční misky či krmítka pro ptáčky.

K absolutním vrcholům kolekce nábytku a doplňků pro domácí mazlíčky, patří psí pelíšek, který zároveň slouží jako odkládací stolek pro jejich majitele. Luxusní a detailně propracovaný vzhled každého kousku dokonale vynikne ve všech moderních interiérech. V mnohých případech není ani patrné, že se jedná o nábytek pro domácí mazlíčky.

K dalším zvířecím vymoženostem patří misky různých velikostí a výšek, což je praktické pro různé psí rasy. Velikost misky vybíráme dle velikosti našeho mazlíčka, při jídle již nebude muset ohýbat hlavu, ale bude žrát v důstojné poloze.

K designovým originálům také patří automatický dávkovač krmiva, díky němuž se naši mazlíčci dokáží obsloužit sami. Technické vymoženosti dávkovače dokáží naplánovat a kontrolovat denní podíl krmiva.

Díky luxusnímu vzhledu můžeme všechny výrobky z řady „Modern Pets“ bez obav použít i v těch nejluxusnějších interiérech.

multifunkční využitímultifunkční využití
misky pro různé velikosti psůmisky pro různé velikosti psů
psí pelíšek nebo konferenční stolekpsí pelíšek nebo konferenční stolek

Zdroj: http://design-milk.com/modern-pets

Článek Moderní doplňky pro domácí mazlíčky byl publikován 1. února 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Červenec na zahradě
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  9. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.