Elegantní a praktický kráječ dortů

Tagy:  kráječ, dortový kráječ, dort, dorty, kuchyňské náčiní, Magisso, Maria Kivijärvi, nůž na dort, kráječ dortů

Sponzorované odkazy:

Elegantní a praktický kráječ dortů

Na první pohled by se mohlo zdát, že krájení dortů patří k velmi snadným úkolům. Opak je však pravdou, měkké dorty se krájí velmi obtížné, náplně se rozmazávají a vytékají, uříznutý kousek je zpravidla neforemný, rozdrolený, esteticky nedokonalý.

S řešením přišla mladá designérka, Maria Kivijärvi, která představila zdánlivě jednoduchý, ale o to více účelný dortový kráječ Magisso. Dortový kráječ a zároveň servírovací nůž je vyroben z kvalitní nerezové oceli, designově bylo vsazeno na jednoduchou, ale moderní klasiku. Kráječ splňuje několik úkonů, nejenže zvládne dokonalý řez dortu na výbornou, ale také umožňuje s uříznutým kouskem manipulovat, přemisťovat ho z tácu na servírovací talířky, a to bez ušpinění rukou.

Dortový kráječ Magisso je praktickým pomocníkem nejen v domácnostech, ale také na velkých oslavách, svatbách, podnikových akcí, rautech, banketech či narozeninových párty. Zajisté také potěší a udělá radost jako dárek všem, kteří rádi pečou nebo mlsají.

Na českém trhu jsem zatím podobný dortový kráječ neobjevila, ale věřím tomu, že díky jeho vysoké popularitě nenechá ani české nadšence dlouho čekat.

perfektní tvar i stav ukrojeného dortuperfektní tvar i stav ukrojeného dortu
originální pomocník Magisso by neměl chybět v žádné domácnostioriginální pomocník Magisso by neměl chybět v žádné domácnosti

Zdroj: http://design-milk.com/…-cake-server

Článek Elegantní a praktický kráječ dortů byl publikován 19. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Ing. Šárka Jalčová. Pro diskusi slouží komentáře (3).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...