Komody Ikea do každého bytu

Tagy:  ikea, ikea komody, nábytek, montovaný nábytek, bílá komoda, cena

Sponzorované odkazy:

Komody Ikea do každého bytu

Ikea je prakticky nejpopulárnějším a nejznámějším obchodním domem s nábytkem. Ať se do monstrózní prodejny na Černém mostě nebo na Zličíně vydáte kdykoliv, vždy potkáte stovky lidí lačnících po slevách a neuvěřitelně levných doplňcích. Za pár korun si tak odnesete nezbytnosti, bez kterých by vaše bydlení nemohlo fungovat. A proč je Ikea vlastně tolik oblíbená? Odpověď spočívá v montovaném nábytku, který si snadno za pomocí manuálu sestavíte v pohodlí domova. Nemusíte týdny čekat na novou skříňku, pokud chcete změnit interiér a nebo zkrátka jen něco malého přikoupit, během pár hodin vám to v plné kráse bude stát přesně tam, kde jste chtěli a to bez pomocí truhláře, bohatě postačí vaše, případně partnerovi ruce.

V obchodním domě Ikea pořídíte prakticky vše pro byt a dům, co si jen dovedete představit, od překrásných kuchyňských linek, přes pracovní stoly, sedací soupravy až po kompletně zařízené dětské pokoje, jež jsou promyšleny do naprostého detailu. Díky faktu, že je nábytek vyroben z lehkých a levných materiálů, které musí jít vždy snadno sami sestavit, jedná se o velmi lacinou variantu. Například konferenční stolek zde pořídíte již od 200 korun a rozkládací pohovku i za 3 tisíce, což je neuvěřitelné. A že máte byt kompletně zařízený? Pak vás v nemalém oddělení doplňků jistě uchvátí svíčky, vázy, květiny, talířky, koberečky a jiné atraktivní doplňky, kterým zkrátka nelze odolat.

Jedním z nejoblíbenějších zboží se staly komody Ikea, které pojmout opravdu velké množství předmětů a přitom stojí obvykle okolo dvou tisíc korun, což je krásná cena. Nejprodávanějším modelem se stala tato trojdílní praktická komoda v bílém provedení s moderním mléčným sklem. Její výhodou je fakt, že se díky své jednoduchosti dobře ujme snad v každém typu interiéru. Umístit ji tedy můžete do předsíně jakožto botník, do obývacího pokoje na úschovu nejrůznějších drobností nebo třeba do dětského pokoje na způsob klasické skříně.

Oblibená komoda s mléčným sklem, autor: ca at wellington stOblibená komoda s mléčným sklem, autor: ca at wellington st

Dalším typem je vysoká komoda s pěti oddělenými fochy. Ta je jich trochu zajímavější a svým kováním připomíná spíše starožitnější nábytek. Nemusíte však mít obavu, skvěle se vyjímá i mezi moderním nábytkem. Její využití najdete určitě v koupelně na ručníky, osušky, spodní prádlo, ale také kosmetickou výbavu.

Je libo botník nebo koupelnovou skříňku?, autor: …love MaeganJe libo botník nebo koupelnovou skříňku?, autor: …love Maegan

Pokud toužíte po něčem extravagantnějším a rádi si utváříte interiér k obrazu svému, pořiďte si v Ikei jednoduchou bílou skříňku, kterou polepte tapetou ve vašich oblíbených odstínech. Rázem získáte originální komodu a to za pár korun.

Vyrobte si vlastní model, autor: Paris KellyVyrobte si vlastní model, autor: Paris Kelly

Článek Komody Ikea do každého bytu byl publikován 27. února 2013 v 16.00 v rubrice Nábytek, Byt a Doplňky. Autorem článku je Veronika Sýkorová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Jak si květinami ozdobit interiér?
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  6. Červenec na zahradě
  7. Jak se zbavit slimáků?
  8. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  9. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  10. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.