I interiér vám může zvednout náladu – víte jak?

Tagy:  interiér, trendy, trendy na květen, jarní trendy, design, bydlení, byt, dům

Sponzorované odkazy:

I interiér vám může zvednout náladu – víte jak?

Ve svém domově by se měl každý cítit co možná nejlépe, neboť jakmile je vám ve vašem bytě či domě nepříjemně, nikdy si nebudete připadat jako doma, a to je samozřejmě chyba. Ať už máte jakýkoliv styl a preferujete moderno nebo třeba starožitný nábytek, vždy se řiďte citem a nenechte si namluvit, že to, co jste si vybrali, je vlastně nemoderní nebo dokonce zbytečné.

Interiér a jeho vybavení dokáže navodit studenou, depresivní atmosféru a úzkostné stavy, dokáže ale také naprostý opak, proto se nechte inspirovat jednoduchými tipy a zařiďte si své bydlení tak, abyste se cítili vždy maximálně komfortně, vesele a plni energie.

S tmavými barvami opatrně

Tmavé barvy se v interiérech samozřejmě vyskytují velmi často a jsou čím dál modernější, nicméně jejich použití musí být vskutku opatrné, dobře promyšlené a šetrné. Jakmile to s jejich hojností přeženete, může na vás tmavá místnost působit velmi negativně, a to i za předpokladu, že se vám takto líbí. Pakliže chcete do bydlení zakomponovat tmavé odstíny, raději investujte do nábytku nebo doplňků, na tmavé stěny zapomeňte, ty místnost opticky zmenšují a dokáží vám navodit opravdu nepříjemné pocity. Nemluvě o tom, že se v tmavé místnosti nebude líbit ani vašim návštěvám či zbytku rodiny.

Stěny pokojů by proto měly být svěží, jemné, s nádechy do teplejších barev jako je hnědá, meruňková, okrová, smetanová a podobně.

Autor: MAYFAIRAutor: MAYFAIR

Přivítejte život

Ne každý je milovníkem domácích mazlíčků a pakliže si ani vy nepotrpíte na psy, kočky či rybičky, obraťte se alespoň na rostliny. Ty dokáží interiér neuvěřitelně oživit, a to doslova. Ať už vsadíte na kvetoucí orchideje či se zaměříte pouze na palmy nebo nenáročné kaktusy, je čistě na vás, nicméně rostliny jsou rozhodně cestou, kterou se vydejte.

Detaily dělají domov domovem

I když budete mít nejmodernější byt jako z katalogu, jakmile vám budou chybět rodinné fotografie, obrázky dětí, vonné svíčky nebo vázy, budete se cítit opuštěně a byt na vás automaticky bude dýchat studeně a neosobně. Detaily dělají domov domovem, proto se jim rozhodně nebraňte.

Autor: POLYVOREAutor: POLYVORE

Článek I interiér vám může zvednout náladu – víte jak? byl publikován 12. května 2015 v 18.00 v rubrice Nábytek, Dům, Byt a Doplňky. Autorem článku je Veronika Sýkorová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Co musíte udělat, než se léto zeptá?
  2. Trendy interiérového designu na léto 2024
  3. Červenec na zahradě
  4. Letní trendy v oblasti bydlení
  5. Jak si omylem do zahrady nepřilákat hady?
  6. Jak se zbavit slimáků?
  7. Toužíte o krásné předzahrádce s odolnými květinami?
  8. Jaké jsou hlavní zahradní trendy 2024?
  9. Je lepší rekonstruovat anebo prodat nemovitost?
  10. Jak založit zeleninovou zahradu u nového domu

Tagy

bydlení nábytek zahrada stěhování kuchyně dekorace zabezpečení domu keře židle

Doporučujeme

Na nic nečekejte a pořiďte si nový byt v Praze již od 1,2 milionu Kč včetně DPH, na výběr mnoho lokalit.

Do bytu či domu kvalitní dřevěnou podlahu.

S bydlením je silně spojena i rekreace a dovolená, hlavně po dobře odvedené práci. Dopřejte si příjemnou dovolenou a vyberte si na MegaUbytko.cz ubytování na Jižní Moravě, kde zažijete relax a zábavu během celého roku.